Laureaci XXV Rzeszowskich Dni Kultury Szkolnej

W dniu 26.09. 2017r. odbył się Europejski Dzień Języków. Oto wyniki konkursów które odbyły się w tym dniu:

26.09.2017 obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Z tej okazji odbyły się następujące konkursy:
- konkurs na najlepsze przebranie w kolorach flag krajów europejskich
- konkurs na najciekawsze wiersze w różnych językach
- konkurs pt. „Odgadnij  kim jest mój ulubiony bohater literacki lub filmowy” - w zabawie tej mogli brać udział wszyscy uczniowie dopasowując opisy bohaterów napisane w różnych językach do ich wizerunków.

Do you like English?
Are you interested in drama?
Would you like to be a star?
Join our English Drama Club!!!
For more info ask: M.Baran, M.Grębosz, R.Drążek

W dniu 23.02.2017 prawie trzystu uczniów naszej szkoły obejrzało spektakl pt. „Murder at Wimbledon”  w wykonaniu międzynarodowego teatru anglojęzycznego – The Bear Educational Theatre. Podczas spektaklu uczniowie mieli okazję doskonalenia swoich umiejętności językowych oraz brania czynnego udziału w przedstawieniu.