Wyniki  szkolnego konkursu recytatorskiego "A to Polska właśnie":
I miejsce - Klaudia Staniszewska, kl.1as,Marika Żulińska, kl.1gs,
II miejsce - Barbara Rząsa, kl.1eg,  Klaudia Leśko,kl.1as,
III miejsce - Kinga Tadla, kl.1dg
Jury: Pani Wanda Lignowska-Bajda, Pani Natalia Koza
Organizatorzy konkursu: Pani Halina Hospod, Pani Jadwiga Żak

21 października 2019r. w III Liceum Ogólnokształcącym im. C.K. Norwida w Rzeszowie odbyły się warsztaty filmowe pod nazwą "Wiatr w żagle" w ramach XXIII edycji Dni Kultury Marynistycznej. Były to zajęcia warsztatowe z wykorzystaniem fragmentów filmów i tekstów kultury o tematyce marynistycznej.

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w XVI Ogólnopolskiej Biesiadzie Poetyckiej, którą organizuje I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie.

Społeczność III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie świętowała Dzień Patrona. O godz. 9.00 młodzież klas II oraz III zaprezentowała program słowno-muzyczny pn. „Wokół „Assunty” Cypriana Norwida”.

17 września 2019 roku ogłoszono wyniki szkolnego konkursu fotograficznego zorganizowanego z okazji Dnia Patrona Szkoły III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie.