27 lutego 2024r. (chłopcy), 28 lutego 2024r. (dziewczęta) w Kamieniu odbyła się Rejonowa Licealiada w unihokejuReprezentacja dziewcząt z naszej szkoły zajęła I miejsce zapewniając sobie awans do półfinału wojewódzkiego, chłopcy IV miejsce  - zakończyli rozgrywki na etapie rejonu.

10 stycznia 2024r. młodzież z naszej szkoły, w ramach szkolnego programu "Żyj zdrowo – żyj aktywnie", uczestniczyła w wycieczce na kryte lodowisko w Dębicy. Podczas wyjazdu uczniowie doskonalili indywidualne umiejętności jazdy na łyżwach, a przede wszystkim aktywnie i w miłej atmosferze spędzili czas.

Organizacja/opieka: Bożena Bartman, Małgorzata Kabaj, Patrycja Pikuzińska.

25 maja 2023r. na stadionie MOSiR w Stalowej Woli odbył się Finał Wojewódzki Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej. Po jesiennych eliminacjach (Stalowa Wola, Mielec, Krosno, Sanok, Rzeszów, Przemyśl) odbył się II rzut - finałowy tych zawodów, w których prawo startu uzyskały szkoły, które po I turze  zajęły miejsca od 1-20 w każdej kategorii, w tym reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły.  Do zawodów przystąpiło po 14 najlepszych drużyn w kategorii dziewcząt i chłopców. Ostatecznie reprezentacja dziewcząt zajęła wysokie VI   MIEJSCE.

Po zakończeniu rozgrywek grupowych 27 marca 2023r. w hali IV LO odbył się Finał Mistrzostw Rzeszowa w unihokeju dziewcząt i chłopców – rozgrywki miejskie Szkół Ponadpodstawowych -  „Licealiada”. Reprezentacje dziewcząt  i chłopców z naszej szkoły zajęły I miejsca !!!