24 marca w Sanoku odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w unihokeju dziewcząt,  gdzie po eliminacjach rejonowych i półfinałowych do zawodów zakwalifikowało się 6 najlepszych drużyn z Podkarpacia.  Reprezentacja dziewcząt pod opieką pani Bożeny Bartman zdobyła srebrny medal!

Wyniki Konkursu Fotograficznego XXIX edycji RDKS.

W dniach 17 – 19 maja 2023 roku uczniowie klas: 3d oraz duża część 3f uczestniczyli w wycieczce turystycznej do Pragi. Zwiedzanie stolicy Czech możliwe było dzięki znakomitemu przewodnikowi Panu Krzysztofowi Lisowskiemu. W drodze do Pragi zatrzymaliśmy się w miejscowości Dvůr Králowé nad Labem, by obejrzeć ogród zoologiczny, który ma największą kolekcję zwierząt afrykańskich w Europie. Niewątpliwą atrakcją zoo był przejazd Safari busem.

19 maja 2023 roku trzynastu uczniów klasy 3e wzięło udział w II Konferencji Uczniów szkół średnich „Uniwersytecki Inkubator Przyrodniczy” zorganizowanej przez Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Wśród prelegentów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Julia Macek oraz Jakub Wojnar.

Szanowni Rodzice!
Informuję, że w dniu 1 czerwca 2023 r. (czwartek) o godz. 17:30 - 18:30 odbędą się konsultacje dla rodziców.
Z poważaniem
Marek Plizga
Dyrektor
III LO w Rzeszowie