24 marca w Sanoku odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w unihokeju dziewcząt,  gdzie po eliminacjach rejonowych i półfinałowych do zawodów zakwalifikowało się 6 najlepszych drużyn z Podkarpacia.  Reprezentacja dziewcząt pod opieką pani Bożeny Bartman zdobyła srebrny medal!

Wyniki Konkursu Fotograficznego XXIX edycji RDKS.

13.04.2024 r. grupa uczniów klasy 3b uczestniczyła w zajęciach na Uniwersytecie Rzeszowskim w Zakładzie Mechatroniki i Automatyki. Zajęcia te zapoczątkowały cykl warsztatów poświęconych programowaniu, elektronice i robotyce.

27 lutego 2024r. (chłopcy), 28 lutego 2024r. (dziewczęta) w Kamieniu odbyła się Rejonowa Licealiada w unihokejuReprezentacja dziewcząt z naszej szkoły zajęła I miejsce zapewniając sobie awans do półfinału wojewódzkiego, chłopcy IV miejsce  - zakończyli rozgrywki na etapie rejonu.

21 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Z tej okazji w sposób szczególny należy przypomnieć o konieczności troski o język ojczysty. Został ustanowiony przez UNESCO w 1999 r. a obchodzimy go od 2000 r. Jego celem jest ochrona języków ojczystych oraz dbanie o języki zagrożone i ginące. Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego przypomina o różnorodności językowej na świecie, a jednocześnie podkreśla wartość języka w rozwoju dziedzictwa kulturowego. Szacunek wobec języka ojczystego, troska o jego rozwój i piękno są podstawą naszej tożsamości narodowej.