Zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych w tygodniu oraz w "weekendach z siatkówką" - szczegóły i zapisy w gabinecie wf. Plan zajęć zobacz --> tutaj.

Od dnia 15.01.2018 r. (poniedziałek) obowiązuje nowy plan lekcji.

UWAGA! Zaktualizowana wersja zawiera informację "wygenerowano 2018-01-12". Jeżeli Twoja przeglądarka wciąż wyświetla wersję z informacją o innej dacie, musisz odświeżyć stronę (klawisz F5) lub wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki.  Zobacz plan --> tutaj.

20 stycznia 2018 r. (sobota) odbędą się VII Otwarte Mistrzostwa w tenisie stołowym o Puchar Dyrektora III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie. Turniej będzie przeprowadzony w trzech kategoriach: nauczyciele, dziewczęta i chłopcy.

11 stycznia 2018r. o godz. 16.30 w sali gimnastycznej Liceum Norwida odbędzie się ŚWIĄTECZNY KONCERT CHARYTATYWNY. Kolędy i pastorałki wykonają solistki: Aleksandra Stawarz i Milena Gawlik – uczennice klasy III „a” oraz chór szkolny „Dominanta” pod batutą Wiesława Pyzi.

11 stycznia 2018r. (czwartek)  o godz. 17:00 odbędzie się spotkania informacyjne dla rodziców uczniów klas I, II i III Liceum.

Back to top