Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!
W związku z obowiązywaniem od 17 października 2020 roku w mieście Rzeszowie  strefy czerwonej informuję, że III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie przechodzi od dnia 19 października 2020, tj. od poniedziałku na tryb pracy zdalnej
Uczniowie nie przychodzą do szkoły realizując obowiązek szkolny poprzez nauczanie zdalne z wykorzystaniem aplikacji Microsoft Office 365. Szczegółowe informacje zostaną przekazane za pośrednictwem dziennika elektronicznego i aplikacji Microsoft Office 365.
Apeluję do całej społeczności szkolnej o przestrzeganie nowych zasad bezpieczeństwa mających pomóc w walce z koronawirusem. Nasze zdrowie zależy od wzajemnej odpowiedzialności.

„Bądź bezpieczny – stosuj zasadę DDMA: 
D jak dystans, D jak dezynfekcja, M jak maseczka, A jak aplikacja STOP COVID – ProteGO Safe”

Marek Plizga
Dyrektor szkoły

III LO włączyło się do projektu Pod biało-czerwoną. Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Przedsięwzięcie ma na celu godne uczczenie pamięci o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku - w szczególności wśród młodego pokolenia.

Uprzejmie informujemy, że Zarząd Województwa Podkarpackiego w dniu 6 października 2020 r. podjął uchwałę w sprawie ogłoszenia naboru uzupełniającego w terminie od 12 do 23 października 2020 r. wniosków o przyznanie stypendium dla uczniów i uczennic szkół ponadpodstawowych prowadzących kształcenie ogólne, w ramach projektu pn. Wsparcie stypendialne dla uczniów zdolnych –  szkolnictwo ogólne – rok szkolny 2020/2021

Tragiczny wypadek lotniczy przerwał lotnicze plany 18-letniego Jakuba. Pomóżmy Kubie wrócić do zdrowia!

Zapraszamy uczniów III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie do udziału w VII Olimpiadzie Wiedzy o Mediach. Szczegółowe informacje dotyczące Olimpiady znajdują się na stronie: www.owm.edu.pl lub u nauczycieli języka polskiego.

Back to top