24 marca w Sanoku odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w unihokeju dziewcząt,  gdzie po eliminacjach rejonowych i półfinałowych do zawodów zakwalifikowało się 6 najlepszych drużyn z Podkarpacia.  Reprezentacja dziewcząt pod opieką pani Bożeny Bartman zdobyła srebrny medal!

Wyniki Konkursu Fotograficznego XXIX edycji RDKS.

W dniu 24 stycznia br. grupa uczniów klas maturalnych realizująca program chemii rozszerzonej wzięła udział w XXX Seminarium „Wybrane Problemy Chemii”, które zostało zorganizowane przez Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej oraz I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie.

13.02.2024 r. - Premiera – Pan Twardowski trochę inaczej… Grupa teatralna "Menzurki” w życiu tętniącym na scenie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

W dniach 10-11 lutego 2024r. odbyły się  zawody etapu okręgowego  50 Olimpiady Geograficznej. W części pisemnej udział wzięło 85 uczniów, w tym  sześcioro  uczniów  naszej szkoły: Jakub Pańczak z kl.4f, Łukasz Ledwoń i Emilia Kułakowska z kl.3f, Daria Drozd i Emilia Łach z kl.2f oraz Maja Kłeczek z kl.2g. Do zawodów ustnych zakwalifikował się Jakub Pańczak.