24 marca w Sanoku odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w unihokeju dziewcząt,  gdzie po eliminacjach rejonowych i półfinałowych do zawodów zakwalifikowało się 6 najlepszych drużyn z Podkarpacia.  Reprezentacja dziewcząt pod opieką pani Bożeny Bartman zdobyła srebrny medal!

Wyniki Konkursu Fotograficznego XXIX edycji RDKS.

W związku z 20 rocznicą przystąpienia Polski do Unii Europejskiej w naszej szkole odbył się Quiz wiedzy o Unii Europejskiej, w którym wzięło udział po 2 przedstawicieli z klas 1, 2 i 3.  Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcami konkursu zostali Aleksander Iskrzycki i Mikołaj Plizga z klasy 3A! Wyróżnienie otrzymują  Zuzanna Partyka i Laura Eichberger z klasy 2c. Serdecznie gratulujemy!

Julia Mucha z 3b, Zuzia Ślusarska, Zuzia Kopacka, Milena Krok z 3e i Amelia Kajzer z 1e wraz z zespołem Flimero Cheerleaders z Tyczyna wywalczyły 6 miejsce na Mistrzostwach Świata w Orlando na FLORYDZIE! Dziewczyny już po raz trzeci reprezentują nasz kraj na najlepszej scenie świata jako Kadra Narodowa Polski!

W ubiegły piątek 26.04.2024 r. pożegnaliśmy uczniów klas czwartych. Mamy nadzieję, że miło wspominać będziecie cztery lata spędzone w murach liceum Norwida.