Zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych w tygodniu oraz w "weekendach z siatkówką" - szczegóły i zapisy w gabinecie wf. Plan zajęć zobacz --> tutaj.

Od dnia 15.01.2018 r. (poniedziałek) obowiązuje nowy plan lekcji.

UWAGA! Zaktualizowana wersja zawiera informację "wygenerowano 2018-01-12". Jeżeli Twoja przeglądarka wciąż wyświetla wersję z informacją o innej dacie, musisz odświeżyć stronę (klawisz F5) lub wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki.  Zobacz plan --> tutaj.

20 stycznia 2018 r. (sobota) odbędą się VII Otwarte Mistrzostwa w tenisie stołowym o Puchar Dyrektora III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie. Turniej będzie przeprowadzony w trzech kategoriach: nauczyciele, dziewczęta i chłopcy.

11 stycznia 2018r. o godz. 16.30 w sali gimnastycznej Liceum Norwida odbędzie się ŚWIĄTECZNY KONCERT CHARYTATYWNY. Kolędy i pastorałki wykonają solistki: Aleksandra Stawarz i Milena Gawlik – uczennice klasy III „a” oraz chór szkolny „Dominanta” pod batutą Wiesława Pyzi.

11 stycznia 2018r. (czwartek)  o godz. 17:00 odbędzie się spotkania informacyjne dla rodziców uczniów klas I, II i III Liceum.

Szkolne Koło Wolontariatu to nie tylko pomaganie innym ale też wspólne spędzania czasu. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2018!

Uczniom naszej szkoły serdecznie dziękujemy za udział w akcjach wolontariatu na rzecz Hospicjum dziecięcego w 2017 roku. Dzięki waszej pomocy mogliśmy kilkakrotnie przekazać nakrętki, które zostaną spożytkowane na niezbędne produkty pielęgnacyjne i opatrunkowe (akcja "Nakręć się na pomaganie").

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem I edycji Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej zapraszamy do zapisania się na spotkanie informacyjne połączone z warsztatami organizowane przez Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Celem tego spotkania jest przybliżenie dziedziny geoinformatyki, a także zapoznanie z regulaminem Konkursu wraz z udzieleniem profesjonalnego wsparcia w przygotowaniu do Konkursu. 

ALEKSANDRA TROJNAR uczennica kl. 1e III LO została laureatką I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na temat: „Jan Paweł II - świadek historii Polski.” Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Profilaktyki i Wspierania Rozwoju Osobowości Dzieci i Młodzieży „Wzrastanie” w Radymnie. Szkolnym organizatorem był: mgr Wiesław Pyzia.

W miesiącach październik-grudzień 2017r. odbyły się warsztaty teatralne zorganizowane przez Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej "Promotor" prowadzone przez panią Monikę Adamiec, w których wzięli udział uczniowie kl. IIa z III LO w Rzeszowie pod opieką pani prof. Katarzyny Delikat. Comiesięczne spotkania odbywały sie w MDK w Rzeszowie. 

Back to top