12 grudnia 2021 roku nasz szkolny chór "Dominanta" wziął udział w festiwalu kolęd i pastorałek w Krasnem. Łącznie udział wzięło 360 jednostek. Do festiwalu chór przygotował profesor Wiesław Pyzia.

27 listopada 2021r. odbył się Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Krakowie, na którym swoich sił spróbował chór Dominanta i solistka Magdalena Wojewoda z kl.3as Laureaci eliminacji otrzymają przepustkę do etapu II, który odbędzie się w dniach 13 - 15 stycznia 2022r. w Będzinie. Nasza młodzież, oprócz pokazania swoich umiejętności wokalnych, miała okazję zwiedzić zabytki Krakowa. Dyrygentem chóru i solistki był prof. Wiesław Pyzia.

22.10.2021 roku chór Dominanta pod przewodnictwem profesora Wiesława Pyzi wystąpił na wojewódzkim przeglądzie chórów w Strzyżowie. Nasze uczennice zaprezentowały się w 4 utworach: "W moim ogródeczku", "Lipka", "Miej marzenia" oraz " Białe Róże".

Chór DOMINANTA III LO w Rzeszowie zdobył I miejsce w XVIII Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Patriotyczno-Religijnej w Majdanie Królewskim w dniu 24.10.2019r.

Chór DOMINANTA III LO w dniu 21-10-2019r. zaprezentuje się w Filharmonii Podkarpackiej wykonując utwory Andrzeja Mozgały pt. „Cztery pory roku...” Dyrygent Chóru: mgr Wiesław Pyzia