Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i pracowników szkoły do udziału w akcji charytatywnej na rzecz Środowiskowego Domu Samopomocy  w Wysokiej Głogowskiej. To już IV edycja zbiórki dla podopiecznych ŚDSu!

Do ośrodka uczęszcza 36 uczestników, w wieku od 20 do 80 lat o różnym stopniu niepełnosprawności intelektualnej i bardzo niskim statusie materialnym.

Potrzebne są:

- używane ubrania (zarówno dla dzieci, jak i dorosłych), buty

- pościel, ręczniki, koce, firanki itp.,

- zabawki, gry planszowe, maskotki, puzzle, książki, bajki itp.

- środki czystości

- słodycze.

Przeglądnij swoją szafę, zrób porządki na regałach z książkami i zabawkami, oddaj misia, a sprawisz wiele radości osobom, które bardzo potrzebują Twoich- niepotrzebnych Ci już rzeczy.

Uczniowie, którzy wykażą się największym zaangażowaniem w akcję, osobiście przekażą podopiecznym ŚDSu zebrane dary oraz wezmą udział w warsztatach plastycznych.

Akcja trwa od 23 listopada do 14 grudnia. Szczegółowych informacji udzielają: pani Monika Obrzód, Joanna Zielińska i Partycja Pikuzińska oraz Samorząd Uczniowski.

Nie bądź obojętny – Zostań Świętym Mikołajem