W imieniu własnym oraz całej społeczności III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie zapraszam uzdolnioną artystycznie młodzież Podkarpacia do udziału w XXIV edycji Rzeszowskich Dni Kultury Szkolnej.
Po raz kolejny będziecie mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności, talentów i pasji podczas prezentacji konkursowych w dniach 23–25 listopada 2016 r., a zwycięzcy w czasie Finału 6 grudnia 2016 r. w Wojewódzkim Domu Kultury.
Z życzeniami sukcesu
Marek Plizga
Dyrektor III LO w Rzeszowie

Czekamy na zdolnych poetów i prozaików, muzyków, tancerzy, aktorów, dziennikarzy, fotografików, którzy – w murach naszej ponad stuletniej szkoły – zechcą odsłonić tajniki swojej wrażliwości artystycznej. To ważne, że sztuka zajmuje tak istotne miejsce w życiu ludzi młodych, bo to, co przeżywamy, jest częstokroć ważniejsze od tego, co mamy.
Podzielcie się z nami swoją pasją, wrażliwością, marzeniami.

Informator, karta zgłoszenia oraz aktualności dotyczące RDKS w Dziale RDKS.