Wyniki II Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Hiszpanii i Krajach Hiszpańskojęzycznych Dla Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

PODKARPACIE 2016

LISTA LAUREATÓW (kategoria gimnazjum):
1. Maksymilian Mirecki, Gimnazjum nr 9 Rzeszów 98%
2. Julia Dziedzic, Gimnazjum nr 9 Rzeszów 92%
3. Kinga Kwoka, Gimnazjum nr 9 Rzeszów 90%
4. Karolina Rachwał, Gimnazjum nr 1 Łańcut 82%
Julita Pańczak, Gimnazjum nr 9 Rzeszów 82%
Karolina Szpunar, Gimnazjum nr 9 Rzeszów 82%
5. Karol Hodur, Gimnazjum nr 9 Rzeszów  80%
6. Aleksandra Cyran, Gimnazjum nr 9 Rzeszów 78%
 
LISTA LAUREATÓW (kategoria liceum):
1. Karolina Staszewska, II LO Rzeszów 79%
2. Anna Zawadzka, II LO Rzeszów  73%
3. Aleksandra Kabala, II LO Rzeszów 72%
4. Patrycja Kurdziel, III LO Rzeszów 70%
5. Kamila Piotrowska, IV LO Rzeszów 67%
6. Kacper Totoń, III LO Rzeszów  64%

Gratulujemy laureatom konkursu!
 
Wspierając inicjatywę III LO w Rzeszowie przy organizacji II Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Hiszpanii i Krajach Hiszpańskojęzycznych dla Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych, Szkoła Języków Obcych British School w Rzeszowie, ufundowała 2 całoroczne kursy językowe dla najlepszego gimnazjalisty i licealisty oraz wiele gadżetów dla wszystkich laureatów. Szkoła Języków Obcych Promar w Rzeszowie przekazała 4 kupony w wysokości 30 oraz 20 godzin lekcyjnych darmowej nauki w ich szkole za zajęcie II i III miejsca w obu kategoriach. Sponsorem nagród multimedialnych (m.in. słuchawki i głośniki bezprzewodowe, pendrive'y) dla 6 laureatów konkursu, jest Dyrektor III LO w Rzeszowie. Ponadto wydawnictwa LektorKlett i Nowela wsparły konkurs nagrodami książkowymi.
Patronat honorowy nad naszym przedsięwzięciem sprawował Radca Biura ds. Edukacji Ambasady Królestwa Hiszpanii z siedzibą w Polsce.
Wszystkim sponsorom dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

Informujemy, że wręczenie nagród i dyplomów laureatom 3-ech pierwszych miejsc (M. Mirecki, J. Dziedzic, K. Kwoka, K. Staszewska, A. Zawadzka, A. Kabala) odbędzie się w piątek 22.04.2016r. o godz. 10:00 w gabinecie Dyrektora III LO w Rzeszowie.

Pozostałym uczestnikom konkursu dyplomy uczestnictwa zostaną wysłane drogą pocztową. Opiekunowie są upoważnieni do uzyskania wglądu do wszystkich prac konkursowych, a także do uzyskania informacji o liczbie zdobytych punktów przez wszystkich uczestników po wysłaniu prośby drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.