Szanowni Państwo!
Zapraszam na konsultacje z nauczycielami, które odbędą się 7 grudnia 2023 r. (czwartek) w godz. 17.30 - 18.30.
Informuję, że w związku z organizacją próbnej matury dla klas czwartych w dniach 6 - 8 grudnia 2023 r., zmianie ulegnie praca szkoły.
Uczennice i uczniowie klas czwartych uczestniczą obowiązkowo w maturze próbnej według poniższego harmonogramu:

- 6 grudnia 2023 (środa), języka polski

- 7 grudnia 2023 r. (czwartek), matematyka

- 8 grudnia 2023 r. (piątek), język angielski

Po zakończeniu próbnych egzaminów dalsze lekcje klas czwartych będą przebiegać według planu lekcji.

Lekcje w klasach pierwszych, drugich oraz trzecich będą przebiegać następująco:

6 grudnia 2023 r. (środa): klasy pierwsze uczestniczą w zajęciach od lekcji 5. (od godz. 11.40), zgodnie z planem zajęć. Klasy drugie i trzecie pracują zgodnie z planem lekcji.

7 grudnia 2023 r. (czwartek): klasy drugie uczestniczą w zajęciach  od lekcji 4. (od godz. 10.45), zgodnie z planem zajęć. Klasy pierwsze i trzecie pracują zgodnie z planem lekcji.

8 grudnia 2023 r. (piątek): klasy trzecie uczestniczą w zajęciach od lekcji 3. (od godz. 9.50), zgodnie z planem zajęć. Klasy pierwsze i drugie pracują zgodnie z planem lekcji.

Marek Plizga
Dyrektor III LO