Październik od 1985 roku uznawany jest na całym świecie, za miesiąc walki z rakiem piersi - tzw. RÓŻOWY PAŹDZIERNIK, którego symbolem jest różowa wstążka. W tym szczególnym okresie, w ramach szkolnego projektu „ŻYJ ZDROWO, ŻYJ AKTYWNIE”, w dniach 21 i 22 października 2021r. odbyła się w szkole akcja promująca badania profilaktyczne, zachęcająca do samobadania i obserwacji swojego ciała.  Objęła ona m.in. ulotki, prezentacje, gazetki, naukę samobadania piersi. Hasło przewodnie: CHOROBA NIE MA WIEKU – DAJ SOBIE SZANSĘ- WYGRAJ ŻYCIE i już dzisiaj umów się na badania!!!

Różowy październikShow Gallery

Osoby odpowiedzialne za organizację i przeprowadzenie akcji: Kinga Kozik 3cs, Aleksandra Kosmowska 3cs, pani Bożena Bartman – (koordynator),pani Halina Wilk – higienistka szkolna.