Najważniejsze informacje dla rodziców uczniów naszej szkoły.

Ogłoszenia/ Komunikaty

Kalendarz 2018/19

Zobacz informacje z kategorii "aktywności"

Chór Dominanta

Kontakty zagraniczne

Lapsus

Szkolne koło PCK

Koło Caritas

Klub "SKAUT"

Wycieczki

Najważniejsze informacje dla uczniów szkoły umożliwiające sprawne funkcjonowanie w społeczności szkolnej. Już teraz sprawdź swój najnowszy rozkład zajęć, zobacz kiedy najbliższe dni wolne lub sprawdź czy masz dziś szczęśliwy numerek!

Samorząd Uczniowski

Lista osób pełniących poszczególne funkcje w Samorządzie Uczniowskim w tym roku szkolnym.

Kalendarz Roku Szkolnego

Pełna lista wszystkich świąt i dni wolnych od zajęć dydaktycznych realizowanych w szkole.

Szczęśliwe Numerki

Aktualna lista szczęśliwych numerków zwalniających z pytania i niezapowiedzianych kartkówek.

Matura 2019

Podstawowe informacje, materiały i wskazówki dotyczące tegorocznego egzaminu maturalnego.

Plan Lekcji

Kompletny i aktualny rozkład zajęć poszczególnych klas i nauczycieli w ramach zajęć dydaktycznych.

Podręczniki 2018/2019

Lista podręczników i ćwiczeń wymaganych do nauki poszczególnych przedmiotów w roku 2018/2019.