Kolejne zawody i kolejny sukces naszej szkoły. Dnia 17 listopada w Nowej Dębie odbyły się zawody międzyszkolne zarówno męskie jak i żeńskie w Badmintona. Męska drużyna w składzie: Bartosz Podwyszyński 1B, Michał Pucyło 1C oraz Jakub Milaniak 2B. Godnie reprezentowała naszą szkołę. Po długich i intensywnych rozgrywkach wylądowaliśmy na IV miejscu. Pierwszy raz od lat osiągnęliśmy taki sukces. Panie oczywiście nie były gorsze. Żeńska reprezentacja w składzie: Kaja Warnecka 2F, Dominika Rechtoń 3Bs i Martyna Chorzępa 1D.

Zawody międzyszkolne w badmintona 2021Show Gallery

Już w pierwszych meczach zawodniczki wykazały się swoimi umiejętnościami ogrywając ZS nr 2 Stalową Wolę 3:0 dostając się dzięki temu do finału. W zaciętej walce o pierwsze miejsce dziewczyny starały się z całych sił. Mimo porażki w pierwszym secie zachowały zimną krew. W ostatnim decydującym secie zaważyły punkty i niestety przegrały. Z zasłużonym drugim miejscem nasza żeńska reprezentacja jedzie na finały wojewódzkie w Nowej Dębie jeszcze w tym roku. To wielki sukces. Od lat nasza szkoła nie wróciła z miejscem na podium.