We wrześniu i październiku odbył się I rzut Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej dla Szkół Ponadpodstawowych. Zawody odbyły się w VI rejonach: Stalowa Wola, Mielec, Krosno, Sanok, Przemyśl, Rzeszów (30.09.2021r.). W I rzucie wystartowało łącznie 76 drużyn.

Szkolna Liga Lekkoatletyczna - wrzesień 2021Show Gallery

Mimo nie najlepszych warunków pogodowych reprezentacje naszej szkoły, zarówno dziewcząt jak i chłopców, dały z siebie wszystko! Do drugiego etapu (finału wojewódzkiego) zakwalifikowało się 20 najlepszych drużyn z najwyższą liczbą punktów w każdej kategorii, wśród nich reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły!!! Finał wojewódzki odbędzie się pod koniec maja 2022r.

Program zawodów obejmował:

blok szybkościowy (100m, 200m, 400m), 

blok wytrzymałościowy (800m, 1500m), 

blok skocznościowy (skok w dal, skok wzwyż),  

blok rzutowy (pchnięcie kulą, rzut dyskiem, rzut oszczepem)

sztafeta 4x100m.

Opiekunami drużyn byli p. Bożena Bartman, p. Grzegorz Wiśniowski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!