Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w XIV Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego pn. “Rytmy nieskończoności”. Konkurs organizuje L Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy w Warszawie.

Każdy uczestnik w terminie do 9 lutego 2020 roku przesyła pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w załączniku trzy utwory poetyckie, do których należy dołączyć dane osobowe autora (imię i nazwisko, adres domowy, telefon kontaktowy, adres e-mail i adres szkoły ponadgimnazjalnej, klasa). Utwory powinny być zapisane czcionką 10., bez niepotrzebnych ozdobników. Wszystkie te dane wraz z utworami mają być wysłane w jednym załączniku.

Należy pamiętać, że uczestnik może wysłać tylko utwory, które wcześniej nie były wyróżniane czy publikowane w jakiejkolwiek formie (nawet w Internecie).

Dodajmy, że laureatem tegoż konkursu był w latach: 2014, 2015 oraz 2016 uczeń III LO w Rzeszowie Mikołaj Kantorowski – obecnie absolwent naszej szkoły.

Szczegółowe informacje można uzyskać u Lidii Kwolek – polonistki III LO.

Back to top