Sprawozdanie z I półrocza roku szkolnego 2009/2010 PDF Drukuj Email

SPRAWOZDANIE

SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU

Z DZIAŁALNOŚCI W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2009/2010

Szkolne Koło Wolontariatu zrzesza uczniów i nauczycieli III LO im. C. K. Norwida w Rzeszowie.

Od września 2009 do stycznia 2010 członkowie koła brali udział w następujących akcjach:

v Wrzesień – zbiórka pomocy szkolnych dla dzieci będących pod opieką Towarzystwa Św. Brata Alberta w Rzeszowie.

v Wrzesień – Grudzień – współpraca z Fundacją „Dziewczynka z zapałkami”, udział w akcjach zbiórki pieniędzy w hipermarketach w Rzeszowie.

v Listopad – udział w kwestach na cmentarzach w dniu 1. listopada (akcja organizowana przez Caritas i Towarzystwo Św. Brata Alberta).

v Grudzień – przygotowanie i przeprowadzenie na terenie naszej szkoły loterii fantowej, z której uzbierane środki (w wysokości 650zł) zostały przekazane uczennicy klasy II B.

v Grudzień – przekazanie zabawek dla dzieci przebywających w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie.

v Grudzień – przekazanie zabawek dla dzieci z Domu Dziecka w Nowej Sarzynie.

v Styczeń – udział w akcji „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” Jurka Owsiaka.

v Styczeń – przygotowanie i przeprowadzenie na terenie naszej szkoły loterii fantowej, z której uzbierane środki zostały przekazane na konto poszkodowanych na Haiti.

Poprawiony: środa, 22 września 2010 05:54