XIX RDKS - laureaci i wyróżnieni |
Wpisany przez administrator | |||
niedziela, 20 listopada 2011 14:31 | |||
W ramach XIX edycji RDKS rozstrzygnięte zostały konkursy: literacki, dziennikarski, teatralny "Monodram", fotograficzny, muzyczny, grafiki komputerowej. Przedstawiamy wyniki.
I nagroda: II nagroda: III nagroda: Wyróżnienie: MALEŃKA – Marta Magdoń ,kl.II c, LO im.ks.Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim – za wiersz: -LORET – Karolina Nitka,kl.III, I LO w Krośnie - „Sensualizm” -CAROLLA – Karolina Szewczyk,kl.III a, LO w Jeżowem - „Oprowadź mnie” -LUKRECJA – Julia Urban,kl.I b, Publiczne LO im.Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie -„Prześwitująca” i „Koleżanka” -MANIEK – Natalia Szumna,kl.III b, Gimnazjum Sióstr Prezentek w Rzeszowie - „Szkło” -CORRADO – Konrad Kustroń,kl.II, I LO w Krośnie - „Do nikogo” i „Przedsmak” -TRAMP – Dawid Król,kl.III, ZSO nr 2 w Rzeszowie - „Spokój” i „Tylko tyle” -MYSZKA II – Daria Bełch,kl.III, Katolickie LO w Krośnie - „Secand-hand” i „Kolory” -SANGLIER – Barbara Różanska,kl.III, III LO w Rzeszowie – „Pożegnanie” , „Pamięć”, „Drzemka”, „Wypalenie” -ŁOWCA SŁÓW – Michał Basamon,kl.III, II LO im.L.Lisa-Kuli w Rzeszowie - „Pajęczyna”, „Ecce artifex” -PESIOLINO – Anna Wójciak,kl.II, LO im.M.Kopernika w Tarnobrzegu - „Pustka” -JAN NOWAK ZWANY KOWALSKIM – Joanna Leja,kl.II d , ZSOiE w Przeworsku - „Ażurowa” -ARIADNA – Adrianna Liebchen ,kl.I h, III LO w Rzeszowie - „Milczenie” i „Balkon” -AGAPI – Aleksandra Skiba,kl.I, III LO w Krośnie - „Pragnienie” -KAROL – Karolina Rachwał,kl.III, ZSP nr 5 w Krośnie - „Nie wstawaj” -NIKE – Aleksandra Stanek,kl.II b, II LO w Jaśle - „Moje marzenia”, „Rysunek”, „Czasami płaczę” -LIRYCZNY EROS – Jakub Dzierżak,kl.II, Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie - Proza ZIELONY MAG – Tomasz Kida,kl.III a, III LO w Rzeszowie - „Facebóg”
KOSTEK – Piotr Kostański,kl.I g, I LO im.M.Kopernika w Krośnie - „Twoja jest wojna żołnierzu”
ML – Piotr Kędzierski,kl.IIa, LO im. KEN w Dynowie - „Zmierzch straży” Wyróżnienia:
-HUBERUS – Maciek Doryk,kl.III, ZSO im.KEN w Stalowej Woli - „Pierwsze polskie łowy” -CHMURKA – Klaudia Stanisz,kl.I g, I LO im.M.Kopernika w Krośnie - „Pamiętnik Prometeusza” -KOPUŚ – Weronika Koprowska,kl.II a, I Społeczne Liceum w Tarnobrzegu - „Niech żyją wakacje” -SZULER – Szymon Barabasz,kl.III g, I LO w Krośnie - „Chłopcy z Botany Bay” -KATHY – Karolina Kotyla,kl.III a, III LO w Rzeszowie - „ Bez pożegnania” -ZUZANNE – Katarzyna Rząsa,kl.III, III LO w Rzeszowie - „Starcone” -IWA – Anna Iwaszek,kl.II h, Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie - „Tajemnicza piękność” -VENDIE – Katarzyna Bieda,kl.IV a, Technikum nr 1 w Mielcu - „Oddając się wspomnieniom” - NOWALIJKA – Marcelina Dziok kl.I, III LO w Krośnie – „ Świat należy do ludzi”.
KONKURS DZIENNIKARSKI
Nagroda I:
Nagroda II:
Nagroda III:
Wyróżnienie:
KONKURS FOTOGRAFICZNY ,,Świat wokół nas” Nagroda I:
KONKURS MUZYCZNY Nagroda I:
Nagroda II:
Nagroda III:
Wyróżnienia:
KONKURS "MONODRAM"
I Miejsce:
II Miejsce:
III Miejsce:
Wyróżnienie:
Wyróżnienia (dyplomem):
KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ "Szczęście - jak je znależć w XIX wieku?"
I Nagroda:
II Nagroda:
III Nagroda:
Wszystkim laureatom i osobom wyróżnionym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
|
|||
Poprawiony: piątek, 25 listopada 2011 11:01 |