3 Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie

Lapsus - Miszmasz
*** PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator   
czwartek, 26 września 2013 06:43

Witam!
Nazywam się Artur Zawora. Jestem absolwentem III Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Rzeszowie. Obecnie studiuję na 3.roku germanistyki. Od niedawna jestem praktykantem w starej szkole. Chciałbym się z Wam podzielić moimi refleksjami  w związku z powrotem do niej.

Więcej…
 
*** PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator   
czwartek, 20 czerwca 2013 09:33

Czerwiec. Prawie koniec roku szkolnego. Wszędzie można zauważyć zbliżające się  wakacje.

W sklepowych witrynach królują jaskrawe kolory. Okulary przeciwsłoneczne spoglądają z przydrożnych wystaw. Ceny kapeluszy i innych dodatków  gwałtownie wzrastają, sugerując więcej potencjalnych klientów. W biurach podróży czuć przyjemną atmosferę - zachęcającą do wykupu jakiejś egzotycznej podróży. Miły personel odziany w eleganckie a zarazem lekkie ubrania zaprasza szerokim uśmiechem  do środka. Muzyka dobiegająca z różnorakich stoisk przyjemnie łechce ucho. Temperatura nieustannie rośnie. Niestety, potężne burze psują chwilowo atmosferę.

Więcej…
 
*** PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator   
środa, 19 czerwca 2013 10:56

Znasz to uczucie, kiedy nieśmiałość trzyma Cię w swoich objęciach, nie pozwalając wyjść? Czujesz, że nie dasz rady, nie chcesz tak dalej żyć! Jednak wciąż nie masz wystarczająco dużo siły, by przeciwstawić się swoim lękom.

Więcej…
 
MARZENIA PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator   
środa, 19 czerwca 2013 10:54

Marzenia- czym są i czy właściwie są? Każdy czegoś pragnie i o tym marzy. Ale czy warto robić sobie nadzieję na coś, co prawdopodobnie nigdy nie nastąpi?

Poprawiony: środa, 19 czerwca 2013 10:56
Więcej…
 
Lustereczko, powiedz przecie... PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator   
środa, 10 kwietnia 2013 08:06

45 kilogramów. Nie więcej! To maksymalna granica! Przekroczenie jej świadczyłoby o całkowitym upadku. Porażce. Ona wie, że nie może się poddać. Nie może się wycofać. Nie teraz, gdy zaszła już tak daleko, gdy od wygranej dzieli ją jedynie kilka zbędnych kilogramów. Schudnie jeszcze trochę, zaledwie 4 centymetry w udach. I brzuch. No i te policzki. Wciąż pulchne! A zawsze marzyła o wystających kościach policzkowych, arystokratycznych rysach... Tak, na twarzy też musi wyszczupleć. Przecież lustro nie kłamie! Ale później będzie już piękna, prawda? Jeszcze 3 kilogramy, no może 5. I w końcu będzie mogła na siebie spojrzeć. W końcu będzie piękna.

Poprawiony: środa, 10 kwietnia 2013 08:50
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 4