3 Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie

Wakacje PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator   
poniedziałek, 24 czerwca 2013 11:17

Wakacje!! Tak! o  tym teraz marzy każdy z nas. Na szczęście zostało tylko kilka dni nauki , aż sama w to nie wierzę. Czas tak szybko minął ? Czy może ja miałam tyle rzeczy na głowie, że już całkowicie straciłam rachubę?

 

Przed nami ostatnie poprawki i nareszcie totalna swoboda. Wstawanie na obiad , opalanie się całymi dniami.. Tak! to jest to! Jednak gdzieś zaczyna kiełkować we mnie przerażenie i stres przed maturą , która tuż tuż. Czas mija nieubłaganie. Czy dałam z siebie wszystko? Może mogłam więcej? Cały dobry nastrój szybko się ulatnia. Jak tu wszystko pogodzić, z jednej strony wakacyjny relaks, a z drugiej presja ze wszystkich stron na jak najlepsze wyniki egzaminów. Czy jestem na to gotowa? Wiele przemyśleń, mało  czasu i trudne wybory.


Ale zaraz zaraz ,koniec tego pesymizmu- WAKACJE. Muszę wyłączyć destrukcyjne myślenie i oddać się przyjemnościom. Tak , to jest moje wakacyjne postanowienie. Pełen luz i swoboda.


Pragnę spędzić ten czas z przyjaciółmi , rozwijać swoje pasje , odkrywając świat i miejsca dotychczas mi nieznane. Egipt? Turcja ? a może Włochy? Najwyższa pora spełnić marzenia i zobaczyć te cudowne miejsca.  Wraz z ostatnim szkolnym dzwonkiem , rzucam wszystkie książki w kąt i ruszam w nieznane. Odkryć siebie. Zbudować własny , kolorowy świat.

 


Agata