Publikacje z okazji Jubileuszu PDF Drukuj Email
wtorek, 14 lutego 2012 14:59

Z okazji Jubileuszu 100-lecia III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie opublikowano Księgę Jubileuszową i  zestaw  płyt DVD ze zdjęciami  i filmem z uroczystości oraz  materiałami  informacyjno-promocyjnymi o szkole.

Zachęcamy do ich nabycia w sekretariacie  III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie.

Kontakt:

ul. Szopena 11
tel.017-7482870

Zestaw
Cena 40 zł

- Księga Jubileuszowa
- Płyta DVD (film o III LO w Rzeszowie produkcji DDN Productions, wykaz dyrektorów, nauczycieli i absolwentów szkoły, zdjęcia archiwalne oraz współczesne szkoły)
- Zestaw 2 płyt DVD (film z obchodów, zdjęcia z obchodów)

Księga Jubileuszowa
Cena 20 zł

Oddajemy w Państwa ręce tę książkę z nadzieją, że ożywi najpiękniejsze ze wspomnień i przywoła czar minionych chwil. Pozostaje nam wierzyć, że z jej pomocą uda się zatrzymać w czasie pamięć o wydarzeniach i ludziach, którzy tworzyli 100-letnia historie III Liceum.

Marek Plizga

Płyta DVD
Cena 10 zł

Film o III LO w Rzeszowie produkcji DDN Productions