Biuletyn Informacji Publicznej |
|
Konkursy |
|
Imprezy |
|
Współpraca |
|
Jubileusz 100-lecia 3LO |
|
Cyfryzacja |
|
Gościmy |
We have 42 guests online |
|
3 Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie
Wpisany przez administrator
|
czwartek, 29 października 2009 14:14 |
W piątek 23 października zakończyły się XVII Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej, impreza organizowana przez III LO.
Lista zwycięzców i wyróżnionych:
Konkurs Plastyczny "Sciana"
I nagroda: Mateusz Krygowski - ZS Ponadgimnazjalnych nr 6 w Krośnie, za pracę „MUZYKA LECZY” (stanowisko nr 3)
II nagroda: Paulina Stafiej - III LO w Rzeszowie, za pracę „Kruchość życia” (stanowisko nr 3)
III nagroda: Jolanta Kojder, Elżbieta Woś - III LO w Rzeszowie, za pracę „Możliwości” (stanowisko nr 5)
Wyróżnienia: Kamil Żelak - Technikum Informatyczne w Korczynie, za pracę „a ty nie bądź gorylem” (stanowisko nr 2)
Konkurs Dziennikarski
I nagroda: Oliwia Malinowska - II LO Przemyśl
II nagroda: Anna Łyszczek - III LO Rzeszów III nagroda: Grzegorz Superson - II LO Łańcut
Wyróżnienia: Anna Błachowicz-Wolny - II LO Łańcut
Konkurs Piosenki "Z Tekstem"
I nagroda: Aleksandra Kamińska II LO Dębica, „Jaka róża taki cierń” – Edyta Geppert
II nagroda: Karolina Chmiel II LO Dębica, „Twarze” – Michał Bajor
III nagroda: Karolina Zawierucha LO Tarnobrzeg, „Miłością twoją pragnę żyć” – Brian Doersken
Wyróżnienia: Paulina Mazepa, ZS im. gen J. Kustronia Lubaczów
Dyplomy: Arkadiusz Kłusowski Marcelina Bieniarz „Trio” ze Strzyżowa
Konkurs Recytacji Poezji Religijnej
I nagroda: Łukasz Karpecki - I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie Utwór prezentowany: Marcin Świetlicki, „5 wierszy religijnych”
II nagroda: Agata Wałęga - I Liceum Ogólnokształcące w Dębicy Utwór prezentowany: Stanisław Grochowiak, „Pieta Belliniego”
III nagroda: Monika Mikoś - Liceum Ogólnokształcące w Dynowie Utwór prezentowany: „Psalm 22”
Wyróżnienia: I Anna Śliwa - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie
II Katarzyna Jedynak - Zespół Szkół Mechanicznych w Rzeszowie
III Anna Łyszczek - III Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
IV Klaudia Żuklińska - II Liceum Ogólnokształcące w Jaśle
Konkurs Fotograficzny
KRAJOBRAZ
II nagroda: Patryk Domirecki - Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli
II nagroda: Ewa Kasza - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie
Wyróżnienie: Elżbieta Wanat - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie Karolina Nitka - I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Krośnie
PORTRET
II nagroda: Paulina Opałka - Liceum Ogólnokształcące w Dynowie
III nagroda: Marta Nowacka - Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Ropczycach
Nagroda Specjalna: Marcin Gołąb - I Liceum Ogólnokształcące im. S. Konarskiego w Rzeszowie
INNE
II nagroda: Katarzyna Dziedzic - Liceum Ogólnokształcące w Jaśle Wojciech Dulski - Liceum Ogólnokształcące w Głogowie Małopolskim
III nagroda: Mateusz Molek – II LO im. ks. J. Twardowskiego w Dębicy
Konkurs "Monodram"
I nagroda: Agnieszka Baran - LO Strzyżów Za spektakl: „Kobieta” (kolaż tekstów Juliana Tuwima oraz fragmenty kabaretu Dudek)
II nagroda: Zofia Żurawska- II LO Łańcut Za spektakl: „Dłonie” wg tekstów Karola Wojtyły
III nagroda: Szymon Patrylak- I LO Krosno Za spektakl „Studium X.X.” (sztuka własnego autorstwa)
Wyróżnienia: I Barbara Południak- II LO Rzeszów Za spektakl: „Lolita” II Paulina Stec - IV LO Rzeszów Za spektakl: „Nie jestem z nich” III Katarzyna Szkutnik - III LO Rzeszów Za spektakl: „Metamorfosis” IV Joanna Brodawska - LO Plastyczne Rzeszów Za spektakl: „Jak zostać sławnym, czyli pamiętnik początkującej aktorów” V Maciej Doryk - LO Stalowa Wola Za spektakl: „W absurdzie Witkacego”
Wszystkim laureatom i osobom wyróżnionym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
|
Poprawiony: piątek, 08 stycznia 2010 10:06 |
|
Znak Jakości Szkoły |
|
uonet - Dziennik Elektroniczny |
|
Platforma e-learningowa |
|
Szkoła Odkrywców Talentów |
|
|